Suszarki i odwilżacze do tworzyw

suszarka
Suszarki tworzywa gorącym powietrzem

Suszarki silosowe DRY PLAST

120-200-350 litrów, najbardziej praktyczny i ekonomiczny system do suszenia małych i średnich ilości granulatu tworzyw sztucznych. Suszarki są ekonomiczne, ponieważ ciepło z nagrzewnic pochodzi ze specjalnego obiegu powietrza który jest przekazywany w całości do ogrzewanego surowca, dzięki czemu  energia  jest w pełni wykorzystywana do ogrzewania materiału. Co więcej, dzięki prostej koncepcji konstrukcyjnej maszyna jest kompletna, więc nie ma potrzeby używania wózka, ponieważ jest on już zamontowany na kołach. Zawór fluidyzacyjny jest już przygotowany, a ponieważ maszyna jest zamontowana na ziemi, można ją łatwo załadować bezpośrednio bez pomocy podajników. Kolejną wspaniałą cechą jest łatwe czyszczenie pojemnika, który po ustawieniu na ziemi i całkowitym zdjęciu pokrywy może być wyczyszczony w kilka minut.

Zbiorniki procesowe zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać efekt kominowy wytwarzany przez gorące powietrze przechodzące przez granulat. Wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 i są izolowane, a na zewnątrz pokryte satynową blachą aluminiową. Duży właz, który posiada większość modeli, ułatwia  czyszczenie, gwarantując jednocześnie doskonałą szczelność dzięki szybko zamykaczom.

Zainteresowany? kliknij tutaj i napisz do nas

suszarka 1
Odwilżacze do tworzyw technicznych

Odwilżacze  Drytech

wysoko energooszczędne osuszacze. Dzięki nowoczesnym programom osuszacze potrafią dostosowywać zużycie energii do każdego rodzaju materiału.

Dzięki minerałom Zeolitowym łatwiej jest osiągnąć bardzo niski punkt rosy, a dzięki 3 rekuperatorom ciepła koszt osuszania jest niższy o 47% w porównaniu z osuszaczami z sitami molekularnymi, a co więcej, nie ma już konieczności podłączania do sieci sprężonego powietrza lub wody. Model DDK waży rzeczywiste nagromadzenie wody w sitach i wykonuje regenerację TYLKO przy nasyceniu. Dodatkowo wyświetlacz posiada funkcje wyświetlania wagę wody pobranej z materiału.

Zainteresowany? kliknij tutaj i napisz do nas

 

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów lub jesteś zainteresowany zakupem suszarek lub odwilżaczy do tworzyw? 
Naciśnij Tutaj lub przejdź do podstrony kontakt.